Op de begane grond bevindt zich een riante woonkamer met zithoek, smart TV en een aantal kleinere zitjes waar u heerlijk kunt ontspannen. In de serre staat een vier meter lange eettafel geschikt voor twalf personen, waar u uitgebreid met uw gezelschap kunt dineren in het
sfeerlicht van een elektrische haard met waterdamp en het geluid van een echt knisperend haardvuur. Tevens is er een moderne keuken met kookeiland, een bar en een extra TV. De keuken is voorzien van twee vaatwassers, twee koel/vriescombinaties, een combimagnetron, oven, inductiekookplaat met tien zones en een bier/wijnklimaatkast. Ook is er een koffiezetapparaat, een Senseo, waterkoker, tosti-ijzer, broodrooster en eierkoker, zodat u de dag heerlijk kunt beginnen.
Op de begane grond zijn in een aangebouwd gedeelte tevens twee slaapkamers gesitueerd. Deze beschikken over een tweepersoons boxspring met topmatras, een TV en een badkamer ensuite, voorzien van o.a. een regendouche en wastafel. De deuren zijn extra
breed (90cm) en er zijn geen drempels, waardoor deze slaapkamers extra geschikt zijn voor mensen die wat moeilijker ter been zijn.
Tussen de slaapkamers is een hal gecreëerd voor de wasmachine en droger en een extra toilet. De gehele woning is voorzien van een visgraatvloer. Voor de allerkleinsten is er een kinderstoel, verrijdbare box en een ledikant met matras ter beschikking. De trap op de eerste verdieping kan afgesloten worden met een traphekje en de gehele woning beschikt over kindveilige stopcontacten (met uitzondering van het kookeiland).
Op de eerste verdieping bevinden zich vier slaapkamers, waarvan een slaapkamer met een tweepersoons boxspring met topmatras, TV en een aparte wastafel. De andere drie slaapkamers beschikken ieder over twee éénpersoons boxsprings. De badkamer is voorzien van een ruime inloopdouche, wastafel, toilet en een kinderhoekbad (1.20x1.20 m). De gehele bovenverdieping is voorzien van airco, te bedienen met een afstandsbediening. Vanuit de slaapkamers aan de kant van de kanaalzijde heeft u prachtig uitzicht op de jachthaven van Gramsbergen.
De woning beschikt buiten over twee grote terrassen, een riante eettafel met stoelen en een overdekte veranda met diverse loungesets met kussens. Ook zijn er vier ligstoelen beschikbaar en is de tuin volledig omheind. Op het terras aan de voorzijde van de villa is het heerlijk
vertoeven en ziet u gedurende de dag altijd wel een paar bootjes voorbij varen!